Miło, że znowu nas odwiedzasz!

I Rajd Dookoła Dobrzewina

    Nowopowstałe Stowarzyszenie Aktywne Dobrzewino udowodniło że jest AKTYWNE! Ostatniego dnia czerwca odbył się w Dobrzewinie pierwszy, z planowanej serii, RAJD DOOKOŁA DOBRZEWINA. O godz. 17.00 wystartowały dwie grupy: ROWEROWA z trasą około 10 km oraz NORDIC WALKING (trasa ok. 4 km).
    REWELACYJNA FREKFENCJA! Pomimo upału, w Rajdzie wzięło udział ponad 60 AKTYWNYCH mieszkańców Dobrzewina, i nie tylko! Dobrzewino miało przyjemność gościć aktywnych z okolicznych miejscowości, z Trójmiasta a nawet z Niemiec i Hiszpanii!
    W Rajdzie uczestniczyli również Sołtys i Radny Dobrzewina oraz przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Mieszkańcy Dzieciom. Połączenie aktywności (rowery, nordic walking) z integracją aktywnych sprawdziło się! Atmosfera podczas rajdu była świetna - wiele osób nawiązało nowe znajomości, przeprowadzono wiele ciekawych rozmów, i co ważne – poznajemy nowe CIEKAWE MIEJSCA W DOBRZEWINIE!
    Korzystając z okazji, przedstawiciele Zarządu SAD przedstawili co już w niedługim czasie wykonano oraz plany rozwoju stowarzyszenia, tj. powstały już SEKCJE, którymi kierują odpowiednio:

  • nordic walking - Basia Ptak,

  • rowerowa - Martin Pierzgalski,

  • historyczna - Magda Lemska,

  • prawna - Grzegorz Haase,

  • czytelnicza - Basia Holk.

W trakcie organizacji są sekcje: językowa(angielski), joga, biegi.
    Dzięki uprzejmości pp. Maryli i Romana Knoff, ostatni punkt Rajdu, tj. wspólne spotkanie przy ognisku, odbyło się na malowniczej polanie przy posesji w/w, w sąsiedztwie magicznego stawu – oczywiście z widokiem na piękne Dobrzewino!
    Ponieważ Rajd udał się znakomicie - wszyscy uznali potrzebę organizowania następnych, w kolejne części Dobrzewina (już jesienią), a więc DO ZOBACZENIA NA TRASIE!

Stowarzyszenie Aktywne Dobrzewino

SAD 2019 Stowarzyszenie Aktywne Dobrzewino, 2019
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz